Metody

Nieustannie doszkalamy się i śledzimy światowe nowości w dziedzinie fizjoterapii. Dzięki temu mamy pewność, że dla naszych pacjentów robimy wszystko, co jest możliwe, aby pomóc im w zwalczeniu bólu i powrocie do pełnej sprawności.

Indiba deep care

Czym jest indiba deep care?
INDIBA® Deep Care to nowy wymiar medycyny estetycznej oparty o System PROIONIC® pozwalający na efektywne działanie w zabiegach ujędrniania skóry (w tym skóry twarzy), anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wykorzystywana energia umożliwia stopniowe i bezpieczne zwiększanie temperatury obszaru zabiegowego co prowadzi do przyspieszenia regeneracji tkanki oraz aktywacji redukcji tkanki tłuszczowej zawsze w sposób bezpieczny dla fizjologii komórki. Działanie i skuteczność technologii medycznej INDIBA® Deep Care jest udowodniona i poparta badaniami klinicznymi!

Indiba deep care zalecana jest na:

przed i po zabiegach:

  • drenaż obszaru zabiegowego (rany),
  • przyspieszenia rekonwalescencji,

ujędrnianie skóry:

  • redukcja zmarszczek,
  • korekcja tzw. podwójnego podbródka,
  • ujędrnianie okolic szyi, twarzy,
  • ramion oraz innych części ciała,

kształtowanie sylwetki:

  • kształtowanie brzucha, ud, pośladków,
  • kształtowanie sylwetki po porodzie,

redukcja cellulitu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu,
  • redukcja guzków tłuszczowych.

Jakie są korzyści z zastosowanie Indiba Deep Care?
System PROIONIC® przywraca fizjologię komórki oraz optymalizuje aktywność tkankowa co prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny w skórze, co przyczynia się do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji. System PROIONIC® może wywierać wpływ na tkankę tłuszczową powierzchniową, jak i głęboką poprzez działanie na komórki tłuszczowe, redukując ich objętość, eliminując toksyny oraz redukując retencje płynów.

Ile potrzeba sesji zabiegowych i jak często?
Liczba zabiegów jest uzależniona od obszaru zabiegowego, zaleceń medycznych i indywidualnych potrzeb pacjenta. Średnio wystarcza od 4 do 6 lub od 8 do 10 sesji zabiegowych. Częstotliwość wykonywania zabiegów to 1-2 na tydzień.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo
System PROIONIC® zastosowany w INDIBA® Deep Care stopniowo zwiększa temperaturę obszaru zabiegowego nie wykraczając poza fizjologiczne efekty w środowisku komórki. W związku z powyższym terapia jest przyjemna, bezbolesna, nieinwazyjna i bardzo dobrze tolerowana przez pacjenta. Terapia jest przeprowadzana tylko przez doświadczonego i certyfikowanego kosmetologa i fizjoterapeutę, którzy zdobywali wiedzę w Centrum Szkoleniowym INDIBA® w Barcelonie.